Úschovna souborů

Prostřednictvím naší úschovny můžete uložit libovolné množství souborů, které můžete následně sdílet s ostatními prostřednictvím odkazu se svým jedinečným identifikátorem. Můžete tak zaslat různé archivy, multimediální soubory nebo dokumenty. Aktuální limit velikosti na jeden soubor je 256 MB.

foukal-zasilkovna

Vyberte Vámi požadované soubory k nahrání, můžete označit i více souborů najednou nebo přetáhněte soubory do bílého pole pod tímto textem.

Po stisknutí tlačítka "Uložit zásilku" se všechny soubory nahrají do této zásilky, která je označená jedinečným identifikačním číslem, které naleznete dole.


ULOŽIT ZÁSILKU NOVÁ ZÁSILKAVaší kompletní zásilku naleznete pod tímto odkazem:

Tento odkaz si zkopírujte a můžete ho vložit např. do emailu...Identifikační číslo zásilky, pokud nechcete zasílat celý odkaz...Podmínky používání této úschovny: uschovat (nahrát na server) lze pouze soubory s povolenou příponou (dokumenty, obrázky, archivy...). Na tuto úschovnu je zakázáno nahrávat soubory s nelegálním obsahem nebo s obsahem, který je v rozporu s planými zákony České Republiky. Provozovatel této úschovny a provozovatel serveru nenese odpovědnost za nahrané soubory třetích osob. Tato úschovna slouží především jako interní úložiště pro firemní zaměstnance.
Soubory s diakritikou, mezerami a zvláštní znaky budou automaticky převedeny na povolené znaky.